BC Racing výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok série RM typ MA pre BMW Z4 M E85, r.v. 06-08

Katalógové číslo
I-22-RM-MA
Výrobca
Skladová dostupnosť
1-2 týdny
Naša cena s DPH
1 315.79 EUR
Cena bez DPH
1 087.43 EUR
ks

BC Racing výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok série RM typ MA pre BMW Z4 M E85, r.v. 06-08

Podvozky série RM sú vybavené vysoko kvalitnými nastaviteľnými tlmičmi s obrátenou piestnicou vpredu, alebo vpredu aj vzadu, podľa typu vozidla. Obrátená piestnice prináša hneď niekoľko výhod:

Zníženie neodpružené hmoty: neodpružené hmota je znížená premiestnením nádrže s olejom a plynom ďalej od náboja kolesa. Množstvo neodpružené hmoty je jedným z vitálnych parametrov vozidla. Aj preto sa na športových vozidlách snažíme znižovať hmotnosť kolies, pneumatík a nábojov kolies s príslušenstvom, čím sa zlepšuje odozva a ovládateľnosť vozidla. Veľká neodpružená hmota naproti tomu spôsobuje zhoršené kopírovanie povrchu vozovky podvozkom a tým vedie k zníženiu komfortu a aj jazdných schopností, zvlášť na horších cestách.
Obmedzenie prenosu tepla do nádržky s olejom: Každý automobil, ktorý je používaný k športovej jazde generuje veľké množstvo tepla, najmä v okolí brzdového systému. Pri štandardnej konštrukcii tlmiča dochádza k prenosu tohto tepla cez náboj do tela tlmiča a ohrieva hydraulický olej vo vnútri tlmiča. Obrátením tlmičové patróny sa oddiali nádoba na olej od zdroja tepla a znižuje sa tak teplota hydraulického oleja v tlmiči. Zachovaním teploty oleja a plynu vo vnútri tlmiča si športové podvozky BC Racing séria RM zachovávajú nastavenia tlmenia aj pri ostrom pretekárskom nasadení vozidla.
Reduced flex: Veľký priemer piestnice 42 mm a konštrukcia s obrátenou tlmičové patrónou dodávajú podvozkom série RM oveľa väčšiu tuhosť a odolnosť. Zvýšením celkovej tuhosti podvozku sa zlepšuje ovládateľnosť vozidla, jeho čitateľnosť a predvídateľnosť.
Nastavenie výšky a tuhosti

Nastavenie výšky sa vykonáva skrutkovaním celého tela tlmiča, čím nedochádza ku skráteniu dráhy ani k zmene nastavenia pružiny. Minimálne a maximálne zníženie sa líši podľa typu vozidla. Môžete tak Vaše auto nastaviť od štandardnej výšky až do výšky jazdy, neovládateľné na ceste.

Nastavenie tuhosti sa vykonáva v 30 krokoch a kombinuje ako nastavenie odskoku tak i kompresie. Nastavenie sa vykonáva pomocou otočného ovládača spravidla v hornej časti tlmiča. V prípade potreby je možné podvozok dovybaviť adaptérom, ktorý dokáže tento ovládač oddialiť a umiestniť ho tak na dostupnejším mieste.

Nastavenie odklonu kolesa je automaticky zahrnuté v sade, pokiaľ to konštrukcia Vášho vozidla dovolí.

Materiál a povrchová úprava

Pružiny použité pre výškovo nastaviteľné podvozky BC Racing sú vyrábané len z vysoko kvalitnej ocele SAE9524, ktoré aj po 500 000 stlačení dosahujú iba 5% úrovne deformácie, pričom štandardných automobiliek je 13%. Tieto podvozky sú prispôsobené soľným európskym zimám. Protikorózna ochrana patrí medzi najlepšie a absolútne sa nedá porovnať s inou lacnejšie konkurenciou. Každý podvozok prechádza náročným testovaním v Japonsku a v USA, aby sa zabezpečila kvalita, životnosť i bezproblémová montáž v rámci všetkých aplikácií.

O spoločnosti BC Racing

Spoločnosť BC Racing bola založená v roku 1999 a dnes patrí k špičkovým svetovým výrobcom športových a závodných podvozkov. BC Racing venuje maximálne úsilie kompletnému procesu od vývoja, testovania až po výrobu plne nastaviteľných podvozkov. Prvý takýto podvozok pod oficiálnou značkou BC Racing bol predstavený v roku 2003.

Parametre a špecifikácie
Značka vozidla BMW

Model Z4 M

typ auta
E85

Rok výroby 06-08

Predné horné uloženie Unibalové uloženie

Séria podvozku RM

Typ podvozku MA

Zadné horné uloženie Gumové uloženie alebo bez uloženia

Zobrazit celý popis
Recenzia
0recenzia produktuBC Racing výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok série RM typ MA pre BMW Z4 M E85, r.v. 06-08
0%
Doposiaľ nie je napísaná žiadna recenzia.
Dotaz
Meno a priezvisko
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - BC Racing výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok série RM typ MA pre BMW Z4 M E85, r.v. 06-08
Aktuálna cena produktu je 1315.79 EUR s dph
Váš e-mail  
Recenzia k produktu BC Racing výškovo a tuhostne nastaviteľný podvozok série RM typ MA pre BMW Z4 M E85, r.v. 06-08