Zimné aditívum do nafty Millers Zeroflo Two 1 L (až na 20 plných nádrží)

Katalógové číslo
P110649X
Záručná doba
24 mesiacov
Skladová dostupnosť
3-4 dny
Bežná cena 16.04 EUR | 1.46 EUR
Naša cena s DPH
14.58 EUR
Cena bez DPH
12.15 EUR
ks

Zimné aditívum do nafty Millers Zeroflo Two 1 L (až na 20 plných nádrží)

Zeroflo Two je kvalitný značkový naftový aditív anglickej firmy Millers oil, ktorý zlepšuje vlastnosti nafty pri nízkych teplotách. Potláča tvorbu a zhlukovanie kryštálov parafínu. Pridaním Zeroflo Two podľa odporúčaného riedenia sa znižuje CFPP (teplota upchatia studeného filtra) približne o 5°C.


APLIKÁCIA:
Používajte v pomere 1 ml Zeroflo Two na 1 liter nafty (takže 1 balenie je pre 100 litrov nafty). Pridajte do nádrže pred tankovaním, aby sa zaistilo efektívne premiešanie. Prípravok je možné aplikovať do externých palivových nádrží alebo do nádrží vozidiel. Odporúčame používať v zimnom období preventívne, pretože nemá účinok v prípadoch, keď už došlo k vylúčeniu parafínov.

CHARAKTERISTIKA:
Objemová hmotnosť pri 15°C: 0.852

SKLADOVANIE:
Skladujte pri teplotách nad 0 °C. Pri nižších teplotách sa môžu z prípravku vylúčiť pevné podiely, ktoré sa zahriatím opäť rozpustia bez vplyvu na ďalšiu účinnosť aditívu.

Inak tu sa bude veľmi ťažké určovať len tak, koľko máte vlastne naliať pred tankovaním, keď to nemáte ako zmerať. Predstavte si, že budete pravidelne tankovať napríklad 50 litrov, kde z 1 L máte odliať 1/20, alebo tiež 20x trochu odliať, kým bude táto fľaša prázdna. Tak že tu určite bude stačiť interval naliatia max. 1 sekunda pokiaľ teplota neklesne veľmi pod bod mrazu. Pokiaľ teplota klesne viac ako pod -10 ° C, kde idete napríklad na hory, pokojne odlejte interval 1x dlhší.

 
Zobrazit celý popis
Recenzia
0recenzia produktuZimné aditívum do nafty Millers Zeroflo Two 1 L (až na 20 plných nádrží)
0%
Doposiaľ nie je napísaná žiadna recenzia.
Dotaz
Meno a priezvisko
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Zimné aditívum do nafty Millers Zeroflo Two 1 L (až na 20 plných nádrží)
Aktuálna cena produktu je 14.58 EUR s dph
Váš e-mail  
Recenzia k produktu Zimné aditívum do nafty Millers Zeroflo Two 1 L (až na 20 plných nádrží)