Nosič bicyklov pre 3 bicykle

Dočasne nedostupné
Nosič bicyklov pre 3 bicykle
Kód:
P102573X
EAN:
hmotnosť:
0.000
Výrobca:
COMPASS
Tento produkt je vyprodán!
Popis

Nosič bicyklov pre 3 bicykle

Jedná sa o celokovový nosič bicyklov s ľahkým systémom upevnenia na guľu ťažného zariadenia osobného automobilu. Do nosiča je možné umiestniť až 3 bicykle.

Upevnenie kolesa do nosiča pomocou jednoduchých objímok s fixačnou sponou, ktoré možno upevniť aj jednou rukou.

Montáž a demontáž nosiča sa vykonáva pomocou stranového kľúča, alebo šesťhranného nástavce veľkosti 24 - nosič sa nasadí na guľu ťažného zariadenia automobilu a zaistí sa dotiahnutím skrutky. Upnutie kolies do nosiča sa vďaka pätkám s fixačnou sponou zaobíde bez náradia. K výrobku je navyše pribalený jeden kus sťahovacieho pásu dĺžky 240 cm slúžiace na zabezpečenie bicyklov.

Nosič je skladací, možno ho po použití jednoducho a bez náradia opäť demontovať a zložiť pre ľahkú prepravu bez kolies (napr. Do kufra auta).

Tento nosič bicyklov je možné použiť len pre vozidlá s bežným ťažným zariadením, pre obvyklú veľkosť gule 50 mm. Celková nosnosť nosiča 45 kg.

Upozornenie: Nosič je možné použiť len pri vozidlách, kde nosič, alebo v ňom upevnená bicykle, nezakryjú registračnú značku ani zadné svetlá automobilu. V opačnom prípade je nutné použiť doplnková zadné svetlá s držiakom registračnej značky (nie sú súčasťou nosiča).

technické údaje:
materiál oceľ s antikoróznou úpravou
farba čierna
upevňovacia skrutka veľkosť 24
max. počet bicyklov 3 ks
výška nosiče od zavesenia 80 cm
max. zaťaženie 45 kg
pre guľu ťažného zariadenia priemer 50 mm