Originálne predné gumové autokoberce Škoda Fabia I

Katalógové číslo
DCC400002
Skladová dostupnosť
1-2 pracovní dny
Bežná cena 18.22 EUR | 2.07 EUR
Naša cena s DPH
16.15 EUR
Cena bez DPH
13.35 EUR
ks

Originálne predné gumové autokoberce Škoda Fabia I

Najmä na jeseň a v zime je potrebné venovať náležitú starostlivosť podlahe nášho vozidla. Voda, blato a drobné kamienky, ktoré si prinesieme na podrážkach topánok, ju totiž môžu ľahko poškodiť. My však máme riešenie, ktoré dokáže takejto situácii predísť - predné gumové koberčeky do auta. Boli navrhnuté špeciálne pre model ŠKODA FABIA I a starajú sa, aby kabína vášho automobilu neutrpela žiadnu ujmu. Majú totiž vysokú bočnici, ktorá nedovolí nečistotám dostať sa z rohože do auta.
Sada obsahuje dva predné autokoberce s nápisom "FABIA" vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, termoplastického elastoméru. Ich povrch nekĺže a dokonale zachytáva vlhkosť i nečistoty. Koberčeky svojím tvarom presne vypĺňajú priestor pod nohami cestujúcich, čím robia interiér vozidla omnoho útulnejší, a pasažieri si tak užijú pohodlnú jazdu nehľadiac na počty najazdených kilometrov.

Čo by ste mali vedieť

Koberce padnú do vozidiel ŠKODA FABIA I ako uliate, takže vám ich umiestnenie zaberie len niekoľko málo okamihov. K podlahe sú upevnené pomocou kruhových prelisov, ktoré sa nacvaknite na podlahové čapy. Jednoduché a rýchle je tiež vybratie kobercov a ich následná údržba - k čisteniu sa najlepšie hodia bežné saponátovej prípravky. Neodporúčame používať abrazívne čistiace prostriedky či rozpúšťadlá. Tieto prípravky by mohli rohože poškodiť. Dlhú životnosť a vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu preukázali laboratórne testy materiálu i dlhodobé jazdné skúšky, v ktorých naše koberce uspeli na výbornú.

Zobrazit celý popis
Recenzia
0recenzia produktuOriginálne predné gumové autokoberce Škoda Fabia I
0%
Doposiaľ nie je napísaná žiadna recenzia.
Dotaz
Meno a priezvisko
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - Originálne predné gumové autokoberce Škoda Fabia I
Aktuálna cena produktu je 16.15 EUR s dph
Váš e-mail  
Recenzia k produktu Originálne predné gumové autokoberce Škoda Fabia I